Atsakymai į aktualijas

2021-08-13614 min

Na va. Mano FB ką tik atšaldytas. 🙂
.
Radau daugybę jūsų žinučių – trumpai atsakysiu į du pagrindinius klausimus:

1. Vistik pasikartosiu – va čia matau daug atsakymų į aktualijas. Daug apie tai rašiau:
https://www.15min.lt/m/id/aktualu/lietuva/lietuva-jungiasi-prie-davoso-forumo-is-ikurejo-k-schwabo-sulauke-kvietimo-ir-pagyru-56-1546350

2. Apie dalyvavimą “viename renginyje su Celofanu”? Jeigu aš įlipu į traukinį ir jame sėdi Celofanas – aš iš jo neišlipsiu. Atvirkščiai – turėsiu galimybę įvertinti ir susipažinti iš arti! Net su Švabu, Pavilioniu ar Kubos mafija šnektelėčiau.
Norintiems sterilumo šitie laikai pavojingi – gali tekti užsidaryti Instagrame su katinais. Nenustebkim tada, jeigu teks misti katinų maistu ir kniaukti. 🙂
O man kelionės tikslas atrodo svarbesnis, nei atsitiktinis pakeleivis vagone – galimybė laisvai kalbėti ir gyventi demokratinėje savo valstybėje.

3. Ir dar. “Ar tu nebijai dėl savo reputacijos”? Ne. Nebijau. Ir niekada nebijojau, nes nesu mados ir trendų sekėja (išmanyti nereiškia sekti). Į daug ką žiūriu iš laiko perspektyvos. Ir dar – kiekvienas daug ką vertiname pagal savo sugedimo laipsnį: atpratom nuo tikrumo, drąsos, gebėjimo mąstyti savarankiškai.
Marketingo ir PR laikai daugelį priverčia meluoti sau. Meluodamas sau – įpranti priimti melą ir iš aplinkos. Vis daugiau. Kol nebeatskiri reklamos nuo gyvenimo.
Todėl buvimas tame mitinge turi ir kitą – visai netikėtą prasmę – korta “padugnės ir tamsa” jau yra mušta. Kaip ir amžinoji “rusijos” korta. Sutepti žmones nebebus taip lengva.

4. “Mitinge trūko kultūros”. Tam yra operos ir baleto teatras.

5. “O kartuvės?” ŠMC būna stilizuotų vaginų, raugintų pelių ir guminių šunų lavonų su žmogaus plaukais įdarytais pomirodais. Tik #needucated ir šiuolaikinio meno nematę žmonės baisisi kartuvėmis. 🙂

6. “Žmonės išprašė žiniasklaidą”. Tuo blogiau žiniasklaidai. Kai blogai darai savo darbą – niekas tavęs svetingai nelaukia.

7. “Kilo naktį baisios riaušės”. Lietuva prarado nekaltybę ir dabar nebesiskiria nuo UK, Vokietijos ar Prancūzijos…

8. Ai, dar žydų kostiumai – jie buvo ne žydų, o paimti iš teatro ir simbolizavo nelaisvę (sakė kostiumų autorius). Šalia stovėjusi pažįstama žydė nesipiktino. Jautriaausiai politkorektiškieji tegul rūpinasi visai nesimboliniu laisvės diskreditavimu.

I am back. 🙂

Nuotrauka: #beetrootbank “your portrair is mine”

Jurga Lago,

Facebook\\\\\\\'o komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mes

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.

Facebook\\\\\\\'o komentarai