Jolanta Blažytė. APIE TEISĘ ATIDĖTI KELIONĘ PAS ŠV. PETRĄ

2021-08-23308 min

Jolanta Blažytė. APIE TEISĘ ATIDĖTI KELIONĘ PAS ŠV. PETRĄ

Sujudo sukruto… Kas sukruto? Ogi orweliškos „Tiesos ministerijos“ sargybiniai…
Kodėl sujudo sukruto? Ogi todėl, kad aniems nepatiko Advokatų tarybos pirmininko prof. Igno Vėgelės kalba apie Lietuvoje vykdomus žmogaus teisių pažeidinėjimus.
„Tiesos ministerijos“ sargybiniai šiuo metu tikrai turi daug reikalų – mat su visomis gimdymo kančiomis spaudžia argumentus, „įrodančius“, kad tai, apie ką kalba gerbiamas teisininkas yra „ne tai“. . Su argumentų spaudimu, aišku sekasi sunkokai – lengviau, turbūt, būtų iš džiovintos plekšnės išspausti mangų sultis.
Bet kai spaudi, tai kažką ir išspaudi.
Štai teisininkas A. Šindeikis pranešė, kad yra teisė į kūno neliečiamumą, bet gi, va, še tau boba devintinės, yra ir teisė būtį neužkrėstam.
Vaje, ir kaip aš sezoninio gripo metu nieko nežinodavau apie šią teisę ir niekam nereikšdavau teisminių ieškinių dėl to, kad į mano nosį kartas nuo karto pakliūdavo gripo virusas????
Bet dabar būtų tiesiog įdomu sužinoti, kas gi teisininkui A. Šindeikiui gali užtikrinti teisę būtį neužkrėstam?
Atrodytų, kad dėl tokios teisės reiktų kreiptis tiesiai į vakcinų gamintojus ir paprašyti, kad šitie pagamintų vakciną, kurią susileidus tampi nei užkrečiamu, nei užkečiančiu. Juolab, kad pasaulio valstybės už šios vakcinos gamybą sukišo milijardus.
Bet gi ne… Vakcinų gamintojams už jau beveik nebeveikiančią vakciną niekas jokių ieškinių ar net priekaištų nereiškia. Priekaištai liejasi nenorintiems eksperimentinių triušių rolės prisiimti žmonėms.
Negana to, tie priekaištai – be jokių loginių ir mokslinių argumentų. Mat tie argumentai, kurie kažkada makalavosi „Tiesos ministerijos“ sargybinių ir influencerių socialiniuose tinkluose, patyrė fiasko;
1. Argumentas dėl bandos imuniteto – fiasko:
Profesorius Andrew Pollard, vadovaujantis Oxford vakcinų ekspertų grupei, pranešė:
„Bandos imunitetas dėl korona viruso yra mistinė koncepcija ir jis niekada nebus pasiektas. Tai nėra tymų virusas – esant šiam virusui, vakcinavus 95 populiacijos jis nustoja plisti. Bet mes aiškiai žinome, kad Delta variantas užkrečia ir skiepytus žmones…“
(P.S. Šiaip dar prieš metus vienas garsiausių pasaulio virusologų Nobelio premijos laureatas Luc Montagnier sakė, kad bandos imunitetas nuo mutuojančių virusų neįgyjamas, tik nuo stabilių. Bet tada mūsų influenceriai ir faktų čekeriai sakė, kad mokslininkas meluoja. Deja, mokslininkas nemelavo, o virusas mūsų influencerių nuomonės neatsiklausė -tiesiog ėmė ir mutavo. )
Toliau prof. A. Pollard teigia: vienas iš motyvų vakcinuoti vaikus buvo tas, kad buvo siekiama apsaugoti suaugusius. Tačiau vakcinuoti vaikai neužblokuos viruso plitimo ir pasiekti bandos imuniteto tikslo nepadės.
(P.S. Klausimas valdžios „ekspertams“: tai kurių galų jūs per prievartą brukate tą marmalą vaikams, grasindami jų nebeįleisti į mokyklas, universitetus ar galiausiai kavines? Koks to brukimo mokslinis pagrindas?)
2. Argumentas „neskiepyti platina virusą“ – fiasko
JAV Ligų kontrolės ir prevencijos cento (CDC) atliktas tyrimas, kurio metu buvo matuojamas viruso plitimas Masačiusetse infekcijos protrūkio metu, parodė kad virusą platina tiek skiepyti, tiek neskiepyti ir vienodu pajėgumu (viral load). Tuomet virusu užsikrėtė 127 pilnai vakcinuoti ir 84 nevakcinuoti žmonės. Viral load rodiklis pas visus buvo vienodas.
Tai kokie dar argumentai? Na, buhalterinį argumentą dėl lovų trūkumo ligoninėse palieku Lietuvos istorijos gėdai.
Oi, bet gi vos nepražiūrėjau svarbiausio. Mat yra dar vienas teisininkas – tai VU Teisės fakulteto docentas Dr. Vaidotas A. Vaičaitis. Minėtas teisininkas, išanalizavęs ES biurokratų su vakcinų gamintojais sudarytas sutartis, suskaičiavo, kad iki 2024 metų kiekvienas turėtume gauti maždaug po 8 vakcinos dozes -tiek yra užsakyta vakcinų. Taigi, pasirodo, eurobiurokratai kartu su mūsų „ekspertais“, pasirašinėdami vakcinų pirkimo sutartis, jau žinojo, kad pandemija nesibaigs mažiausiai iki 2024 metų, bet tuo pačiu visokiausių influencerių lūpomis karksėjo pasakas apie kažkokį mistinį bandos imunitetą…
Kokį efektą žmogaus kūnui duos tos per dvejus-trejus metus į jį sukištos 8 eksperimentinės vakcinos dozės, mūsų influenceriai ir „ekspertai“ kol kas nutyli.
Ta pačia proga į komentarų skiltį įmesiu vienos rusų gydytojos imunologės interviu (tiems, kurie mokslą` studijuoja, o ne juo tiki). Gydytoja labai aiškiai ir moksliškai paaiškina, kad tokie revakcinacijos tempai visiškai sunaikins žmonių imunitetą ir padidins turistų srautus pas…. šv. Petrą.
Taigi asmeniškai aš noriu užduoti vieną kuklų klausimėlį: kažin kas jauniems ir sveikiems žmonėms užtikrins teisę po 8 dozių nenukeliauti anksčiau laiko prie Šv. Petro vartų?
Jeigu jau ieškome tų teisių, tai ir ieškokime….

Facebook\\\\\\\'o komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mes

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.

Facebook\\\\\\\'o komentarai