Kaip čia geriau apkabinus….save?

2021-04-02264 min

Psichoterapeutas E. Laurinaitis LRT laidoje teigė, kad „ net ir kalbėdami su brangiu žmogumi per nuotolį, galime apkabinti patys save ir įsivaizduoti, kad tai padarė artimasis“.
Kokia nuostabi idėja, išsprendžianti visus karantino suvaržymų klausimus…. Ir tikrai, ar verta per Velykas važiuoti į kokius nors Šakius vien tam, kad apkabinti ten gyvenančią tetą Elvyrą, jei tą Elvyrą galima apkabinti sėdint ant sofkutės savo namuose. Juk užtenka tik apsikabinti save ir įsivaizduoti, kad esi mielame tetos Elvyros glėbyje….
Pratęsdama psichoterapeuto mintį, siūlau praplėsti apsikabinimų sąrašą:
1. Jei kam trūksta žmogiškos šilumos, siūlau apsikabinti radiatorių. Šiaip ar taip šiluma nuo radiatoriaus sklinda ir kas čia labai atskirs: ar ta šiluma iš katilinės ar iš artimo žmogaus.
2. Jei kam trūksta draugo peties, ant kurio norisi padėti galvą ir išsiverkti, siūlau apsikabinti konkrečios savivaldybės teritorijoje trūnijantį kelmą ir įsivaizduoti, kad tas kelmas ir yra tas trokštamas draugo petys.
3. Jei kas pasiilgo Šakiuose gyvenančios tetos Elvyros ruošiamų Velykinių pusryčių, siūlau apsikabinti lėkštę netikro „zuikio“ ir mintimis persikelti į tetos Elvyros virtuvę.
4. Jei kas labai pasiilgo kelionių ir nardymo Viduržemio jūroje, siūlau apsikabinti akvariumą ir įsivaizduoti, kad tame akvariume plaukiojantis žuveliokas ir yra tas trokštamas sumedžioti ryklys.
5. Jei kam gyvenime trūksta bendravimo, siūlau apsikabinti stulpą ir su juo aptarti viską, kas guli ant širdies. Patogu, pigu ir ypatingai patikima..
6. Jei kas svajoja sudalyvauti M.A.M.A. renginyje, siūlau apsikabinti televizorių ir įsivaizduoti save, einantį raudonu kilimu.
Jau visi žinome, kad vaikai ištisus metus sėdi apsikabinę kompiuterius ir įsivaizduoja, kad lanko mokyklas. Todėl nieko naujo čia nepasakysiu.
O asmeniškai aš apsikabinsiu medį ir, kaip kokiam kunigui, užduosiu jam vieną klausimą: kažin kodėl tie psichoterapeutai taip įkyriai siūlo žmonėms kuo greičiau tapti paklusniais sisteminiais sraigteliais ir visiškai nesiūlo tapti vertybinį stuburą turinčiais ir už savo konstitucines teises kovojančiais piliečiais?
Neduokdie sulaukti tokios dienos, kada tapčiau mažu, paklusniu ir save apsikabinusiu sisteminiu sraigteliu….

Jolanta Blažytė,

Facebook\\\\\\\'o komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mes

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.

Facebook\\\\\\\'o komentarai