Paprastai ir labai aiškiai. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apie vakardieną Vilniuje

2021-08-11313 min

“Apie mitingą. Apie jo esmę – 95%.
Ir provokatorius – 5% – per logikos prizmę.
Taip, mitinge buvo provokatorių. Jų tikslas – atkreipti dėmesį į save ir kad 95% žmonių nebūtų girdimi. Medija gaudo būtent tuos 5% ir sutapatina su 95%. Tai yra ne kas kita, kaip logikos klaida ir daugumos žeminimas.”
.
“Ir yra tik vienas kelias sumažinti įtampą: būtina į žmones atsisukti veidu ir girdėti. Kitu atveju būtent tie, kurie to nedarys ir bus atsakingi dėl kito mitingo dydžio. Ir tai tikrai nevyks Šiaulių mieste, nes čia iš esmės girdime žmonių nuomones ir aš asmeniškai dirbu visiems, nes kiekvienas yra Žmogus”.
.
“Esu tikras, jog tie Šiaulių miesto gyventojai, kurie dalyvavo mitinge, buvo solidūs ir nepažeidė jokio teisės akto”.

🙂
Tai va. Viskas čia sutelpa. Toks vadovas visada išvengs problemų. Bet manipuliacijos, spaudimas, maivymasis ir prievarta dar niekada nesibaigė ramybe, grožiu ir gėriu. Kaip ir nuolatiniss žiniasklaidos melas. Kaip ir žmonių skaldymas. Ir tik tokiu požiūriu vedinas gali sėkmingai eiti pirmyn miesto ar šalies vadovas.
.
Tiesa, Lietuvai mitingai yra didelė naujovė. Vakarams – jokia egzotika. Vokietija, Prancūzija, Ispanija, etc. kol kas nerado kitų būdų savo demokratijoms, prižiūrėti politikus. Ir tai nėra gerai, nes politikai turi atsakyti už savo klaidas, dirbti, kaip visi normalūs žmonės.
.
Tai, kad juos reikia visiems mētus darbus po pievas ganyti – nėra gera išeitis ir kada nors bus rastas kitas sprendimas. Bet, deja, ne šiandien.

O savo Telegrame įdedu liudininkų ir dalyvių situacijos aprašymą vakare. Kuris labai skiriasi nuo žiniasklaidos liudijimų. Ir įkeliu įdomų liudijimą iš Seimo vidaus. https://t.me/yurgalago

Jurga Lago

.

Facebook\\\\\\\'o komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mes

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.

Facebook\\\\\\\'o komentarai