Šiandien šį tą svarbaus supratau. Žinot, kaip būna. Lyja už lango – žiūriu ir netikiu, tarsi kažko nemačiau… Turėčiau verkti, bet ne. Verkia pati gamta.

2021-08-06544 min

Šiandien šį tą svarbaus supratau. Žinot, kaip būna. Lyja už lango – žiūriu ir netikiu, tarsi kažko nemačiau… Turėčiau verkti, bet ne. Verkia pati gamta. (aut. Jurga Lago)

Vis parašau apie savo draugę menininkę kinę YuXin. Jau 25 m. ji gyvena Madride, ištrūkusi iš komunistinės Kinijos. Vakar su ja kalbėjom – net per Zoomą jaučiau įtampą, nes kinų bendruomenė, pasirodo, kitaip vertina situaciją Europoje.
🙄
“Skiepai, sveikata niekam nerūpi. Atsibuskit. Negi nematot! Px tie jūsų skiepai ir jūs, ir jūsų sveikata, ir vaikai.”
Rūpi tik vieningai stumiamas “Galimybių pasas” ir – svarbiausia – programėlė telefone, leisianti implementuoti Vakaruose – dėmesio – kinišką žmonių kontrolės sistemą, vadinamą socialiniais kreditais.
🙄
YuXin, kaip ir jos visa aplinka yra išsigandę, nes tik nuo pačių europiečių sugebėjimo gintis priklausys, ar ji vėl nenubus raudoname rytojuje. Kinų bendruomenė jį atpažįsta.
.
Kaip C. Shwabas sakė – Great Reset (didysis perkrovimas) yra “sugrįžti į praeitį, tik geriau”. – t.y. “build back better”.
Pabrėžiama ekspertinė valdžia (nes žmonės durni, spręsti turi ekspertai. Ir va taip pamažu ant plauko pakimba demokratiniai rinkimai. Politikai jau dabar nebekreipia dėmesio į tautą).
🙄
Privati nuosavybė. Apmokestinti ją (prisidengus ekologija ir klimato kaita) taip, kad išlaikyti galėtų ne bet kas. Žemę, automobilius ir namus. Iš čia ir Davoso forumo šūkis “you will own nothing and you’ll be happy”.
🙄
Ir socialinė kreditų sistema, vaikyčiai. Būsi geras – galėsi eiti į kirpyklą. Negi nematom, kaip mus kvailina?
Ir viskas dėl to, kad “elitas” savo rankose išlaikytų pinigus ir valdžią.
.
Kam tai naudinga? Spręskit patys. Bet ta pati jėga griauna Vakarus pabėgėliais, naikina smulkųjį verslą, kiršina žmones lgbt klausimais, naikina krikščionybę ir senas tradicijas, kišasi į šeimas. Ar pažįstat!? Ta pati jėga įveda cenzūrą, naikina grynuosius pinigus, mus veja labai pavojingais ir siaurais keliais. Ar suvokiame, kad tai spąstai?
Nes ta jėga, prisidengusi Covidu, yra raudona.
.
Žinot, vistik matau čia racijos. Nes jūs pažiūrėkit – juk tai kiniški socialiniai kreditai! Alio!
😲😲😲
https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1463016/lrt-trumpai-be-galimybiu-paso-ne-kojos-pro-duris-neisileistu-ligonines-viesasis-transportas-kavines?fbclid=IwAR1ENDg7lg5CYKuNiOJ6wiEoYBoq3VhVgcXSvZQHt4UlbM5a7RL-dFIB7Sg

Mitingas Vilniuje rugpjūčio 10d. yra MUST.
Niekada nebuvo taip svarbu. Niekada nebuvome tokiame pavojuje. Niekada neturėsime kito šanso.

Kiekviena šalis kovoja už save ir Lietuvai atėjo eilė. Mes savęs tuoj nebevaldysim. Alio.
#FashionFoBankRobbers nuotrauka.

Jurga Lago,

Facebook\\\\\\\'o komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mes

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.

Facebook\\\\\\\'o komentarai